Gabinet RozanyGabinet Rozany

Zabiegi Ratunkowe – Naprawcze

Ten dział dedykuję wszystkim Klientkom, które mimo wykonanego makijażu permanentnego, nie są zadowolone z efektu końcowego…

Na konsultację zgłasza się do mnie coraz więcej Pań, którym mimo obietnic i „profesjonalnych” zapewnień, w miejscach gdzie wykonywano zabieg, po jakimś czasie zaczynają pojawiać się dziwne kolory, w miejsce tego właściwego-wybranego, co oczywiście jest powodem wielu stresów u Kobiet.

W przypadku makijażu brwi i powiek, z reguły są to wybarwienia do koloru czerwonego, bordo, zieleni, niebieskiego, tzw. „więziennego”. Częstym problemem jest również niefortunny dobór kształtu i szerokości brwi.

Mam na to swój autorski sposób i w większości przypadków ratuję zepsute wcześniej brwi, czy kreski. Wyznaję zasadę, że przede wszystkim trzeba spróbować uratować dany makijaż, natomiast usuwanie potraktować jako ostateczność (choć oczywiście bywa, że niezbędne jest użycie lasera i dopiero wtedy można stworzyć kształt od nowa). Jak do tej pory uśmiech od ucha do ucha moich Klientek i zadowolenie z uzyskanego efektu po zabiegu ratunkowym potwierdza moje założenia.

Zdarzają się również rozlane makijaże powiek, wyglądające jak zasinienia, ciemne plamy... W efekcie to wynik pękniętych naczyń, które po wchłonięciu barwnika zamknęły się i utworzył się kleks - niestety na stałe i tutaj ratunku nie ma. Nie wykonuję w takiej sytuacji zabiegu ratunkowego, bo używanie tzw. kamuflaży nic nie da, wręcz przeciwnie oszpeci jeszcze bardziej, natomiast zważywszy że to okolica gałki ocznej to laser jest niedopuszczalny, a tylko zabieg laserowy – paradoksalnie, mógłby pomóc.

Po lewej stronie tego działu prezentuję Państwu źle wykonane zabiegi makijażu permanentnego, zdjęcia 1,2,3 i 4 – to pierwsze zdjęcie od góry i kolejne pod nim, będące efektem już mojej pracy – jest to zdjęcie po drugim/trzecim zabiegu dopełniającym. Efekt uzyskany po Zabiegu Ratunkowym, to z reguły dwa wykonane zabiegi w Gabinecie Różanym, choć każdy przypadek jest inny i bywa, że trzeba wykonać nawet trzy zabiegi – zapewniam, że warto.

Oto opisy ww zdjęć, tzn : moja diagnoza problemu, to zdjęcia z numerami i efekt końcowy uzyskany po Zabiegu Ratunkowym - Naprawczym w Gabinecie Różanym – zdjęcia bez numerów.

zdj.1 – pozostałość po makijażu wykonanym metodą cienia, wybarwiony na czerwono, próba skorygowania tego piórkiem w innym salonie, efekt-brwi nadal za cienkie, wciąż widoczna czerwień, włoski zbite w plamy – neutralizacja czerwieni + poszerzenie brwi

zdj.2 – makijaż wykonany metodą cienia, wybarwiony na czerwono – neutralizacja koloru + podkreślenie naturalnego kształtu brwi

zdj.3 – brwi wykonane metodą cienia, wybarwione na czerwono, zdecydowanie za cienkie, jedna brew wyżej, druga niżej – neutralizacja czerwieni + poszerzenie i wyrównanie brwi

zdj.4 – makijaż wykonany metodą cienia, wybarwiony na kolor łososiowy, brwi zbyt wąskie – neutralizacja + poszerzenie brwi

Zdjęcia, które Państwo widzicie ,to mały ułamek prac, które wykonałam w dziedzinie Ratowania i Naprawy źle wykonanych makijaży - głównie u Pań, a problem z tego co widzę narasta.

Zapraszam do korespondencji – odpowiadam w rozsądnym terminie na wszystkie zapytania, niemniej wizyta osobista i konsultacja w gabinecie przyspieszy proces ratowania zepsutego makijażu.

Każdy Klient jest traktowany przeze mnie indywidualnie i z należytą atencją. Wszystkie zdjęcia prac, zabiegów, makijażu permanentnego brwi i powiek zostały wykonane w Gabinecie Różanym i są Moją własnością – zdjęcia, opisy i opracowania na stronie są chronione prawem autorskim, próby ich powielania i kopiowania znajdą finał w Sądzie.

Serdecznie Zapraszam

Gabinet Różany

Makijaż Permanentny Brwi i Powiek MAXiline