Gabinet Rozany

Makijaż Permanentny Brwi i Powiek MAXiline

Makijaż permanentny MAXiline jest metodą ręczną-piórkową skierowaną do Kobiet, które chcą swoją urodę podkreślić, a nie namalować.

Makijaż wykonywany jest piórkiem i tworzy się nim włoski, rekonstruując brwi od nowa, lub zagęszczając te naturalne. Z uwagi na technikę wskazany jest również dla mężczyzn, którzy z różnych przyczyn stracili włoski brwiowe.

Piórkiem wykonuje się również kreski na powiekach, które optycznie zagęszczają rzęsy ,a tym samym podkreślają oczy i o to tak naprawdę chodzi w makijażu permanentnym. Ten makijaż sprawia, że kobieta niezależnie od sytuacji nie czuje się się szara, czy "rozmyta" ,a jednocześnie wygląda naturalnie.

„Jeśli podkreślać permanentnie naturalne piękno to tylko dyskretnie”

Sam zabieg trwa około 1,5 godziny. Skóra w miejscu pigmentowanym goi się bardzo szybko, zdecydowanie szybciej niż w przypadku metody tzw cienia. Nie ma obrzmienia brwi. W przypadku powiek natomiast może wystąpić lekkie opuchnięcie, ale maksymalnie do drugiego dnia powinno zniknąć. W drugim dniu zaczynają tworzyć się strupki, które są mikroskopijne. Wykonanie makijażu permanentnego metodą MAXiline nie wyłącza Państwa z życia codziennego, bez żadnych obaw można wyjść na ulicę.

Makijaż permanentny brwi, lub powiek zawsze przebiega w dwóch etapach, pierwszy to ten właściwy, natomiast drugi jest zabiegiem korygującym/dopełniającym. Nigdy nie poprzestaję na pierwszym zabiegu, chyba że sama Klientka tak zdecyduje. Najpiękniejszy i najbardziej perfekcyjny efekt (zwłaszcza w przypadku brwi) uzyskuję się właśnie przy drugim zabiegu-mówi się o tzw. korekcie.

Oczywiście w trakcie pierwszego zabiegu Klientka zostaje bardzo szczegółowo poinformowana dlaczego tak się dzieje. Po zabiegu Klientka otrzymuje pisemne zalecenia dotyczące pielęgnacji ,a w razie, gdyby miała jakieś pytania, zawsze może zadzwonić, lub skontaktować się e-mailowo.

Przeciwskazania do zabiegu to:

Do zabiegu należy się przygotować, tak więc:

Jeżeli macie Panie w planach położyć rzęsy, to lepiej jest najpierw wykonać makijaż permanentny powiek, a dopiero po wygojeniu założyć rzęsy.

Po zabiegu klientka otrzymuje wskazania dotyczące pielęgnacji skóry pigmentowanej i należy ich bezwzględnie przestrzegać.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i w szczególny sposób, dlatego proszę o wcześniejszą telefoniczną rezerwację terminu konsultacji i zabiegów.

Bezpieczeństwo zabiegów, profesjonalizm i najwyższa jakość wykonywanych przeze mnie usług to dla mnie sprawa nadrzędna.

Zapraszam Państwa na konsultacje.

Makijaż Permanentny Brwi i Powiek MAXiline